Java Vývojář | Spring, Hibernate, Linux (50 - 90.000 Kč)

Baví Tě Java? Máš rád Linux? Pak jsi na správné adrese! Jsme ryze český software house, náš unikátní provozně-účetní systém dobývá Evropu a tak potřebujeme posily. Chceš vědět více?

  • Vývoj backendu webové aplikace * Aktivní spolupráce s našimi analytiky, testery a frontend týmem * Java EE, Spring, Hibernate, SQL, OS Linux * Možnost podílet se na celém vývojovém cyklu

POŽADUJEME:

  • Prokazatelné zkušenosti s backend vývojem * Skvěle si rozumíš s Javou EE a Springem * Nezalekneš se vývoje pod Linuxem * Výhodou bude SŠ/VŠ v oboru IT

NABÍZÍME:

  • Opravdu pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova * Sick days, dovolenou navíc a dotovanou MultiSport kartu k tomu * Stravenkový paušál a občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce) * Externí i interní školení a kurzy (odborné i jazykové) * Služební notebook, telefon a spousta dalších vychytávek * Pokud to pro Tebe zní zajímavě, dej nám vědět a rádi s Tebou probereme detaily!

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, j2ee, j2se, enterprise edition, standart edition, web, desktop, vanilla, spring boot, hibernate, swing, javafx, apache, maven, maria db, jpa, cloud, jenkins, git, linux, scripting, bash, python, senior, medior, junior, absolvent, contractor, remote, onsite, freelance, backend, be, machine learning, ai, clean code, opportunity. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

logo

Firma: Jobs Contact Personal, s.r.o.

Kontakt: Jakub Šrubař

Telefon: 00420725391785

Kód: 191296

Místo práce: Hlavní město Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl, brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventyReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2024 KARIERA.CZ s.r.o.