Nabídky práce do e-mailu

Junior účetní a asistent - Říčany (doprava zajištěna)

Pro americkou společnost obsazujeme zajímavou pozici v oblasti účetnictví a administrativy - Junior účetní a asistent. Pozice je vhodná pro kandidáty s ekonomickým vzděláním nebo předchozí praxí z pozice fakturant, pomocný/á účetní. Uvítáme i absolventy

► Náplň práce:

  • provádět účetní úkony v souladu s mezinárodními a českými účetními standardy
    • spolupracovat na externích a interních auditech
    • zpracovávat data, hlášení, reporty a zprávy v požadovaném termínu
    • zpracovávat odběratelské a dodavatelské faktury dle současných standardů
    • správa dat o zákaznících a dodavatelích do systému IFS
    • zajišťování občerstvení pro návštěvy
    • zajišťování taxi, catering, hotely pro návštěvy
    • zpracovávání vyúčtování služebních cest a drobných výdajů
    • pomoc s registrací a správou stálých aktiv
    • komunikace s odběrateli a dodavateli (ohledně faktur, zápočtů apod.)
    • analýzy a rekonciliace závazků a pohledávek
    • přesné vedení evidence a zakládání dokumentů a smluv
    • párování transakcí na svěřených účtech a jejich rekonciliace
    • pomoc při zadávání dat v rámci roční inventury skladových zásob
    • reportování statistických výkazů do ČSU

► Budete potřebovat:

  • min SŠ ekonomického zaměření
    • znalost MS Office (především Excel)
    • znalost anglického jazyka (min. B1)
    • schopnost rychle se učit
    • odpovědnost, spolehlivost, flexibilita
    • praxe v oboru výhodou

► Vaše odměna:

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
    • firemní svozová doprava ze stanice metra Roztyly
    • odborný růst
    • perspektivní obor, uplatnění získaných zkušeností
    • práci v příjemném pracovním kolektivu
    • týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
    • karta MultiSport Benefit
    • závodní stravování
    • možnost pracovního úvazku na 30 hodin týdně
    • pohyblivá pracovní doba

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Středně pokročilá

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Eva Sloupová
Telefon: 724 358 479
E-mail: sloupova@profeskontakt.cz