Brigáda - úklid - 4 hod./týdně (Holešov - Všetuly)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely a to v rámci celé České republiky i Slovenska. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Náplň práce: úklid malé budovy - kanceláře, malá kuchyňka, šatna a soc. zařízení.

Místo je vhodné pro osoby na MD/RD, studenty a starobní důchodce.

Pracovní doba:

  • 3x týdně - PO, ST a PÁ

  • úklid může proběhnout od 6:00 do 7:15 hod. nebo kdykoliv po 15:00 hod. (délka 1 úklidu je 1 hod. a 15 min.)

Mzda: 112,50 Kč/hod. + odměny

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Holešov - Všetuly, ul. Za Cukrovarem (v blízkosti autobusové zastávky: Sfinx)

Firma: CLEANCAT s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19
711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Holešov

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro osoby ztp