DPČ - TECHNIK SLABOPROUD - Praha 10

Společnost zajišťující služby v oblasti facility managementu hledá nového kolegu (m/ž) posilu do týmu na DPČ na pozici technik slaboproudu pro Justiční areál v Praze 10 – Vršovicích. Rozsah cca 16 h/T. Nástup ihned / dle dohody.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Jednoduchý servis telekomunikační techniky (telefonů)
  • Aktualizace telefonních čísel / telefonního seznamu areálu
  • Soustavné preventivní kontroly a opravy (poruch nebo poškození)
  • Zajištění průběžné údržby telefonní ústředny
  • Administrace databáze pro operátorky
  • Příp. příprava podkladů pro rozalokaci nákladů za telekomunikační služby na jednotlivé uživatele
  • Příp. změny parametrů linek v telefonním systému areálu (oprávnění, jména, skupiny apod.)
  • Příp. výpomoc kolegům na údržbě objektů v areálu

POŽADUJEME:

  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Technické dovednosti
  • Zkušenosti v oblasti slaboproudu
  • Trestnou bezúhonnost
  • Zkušenosti s drobnou údržbou / správou objektů výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC výhodou

NABÍZÍME:

  • Stabilní pracovní místo v Praze 10, v Justičním areálu Na Míčánkách
  • Pracovní dobu dle dohody (cca 2 dny / týden)
  • Příjemný kolektiv s přátelskou atmosférou
  • Práci na DPČ
  • Adekvátní finanční ohodnocení

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme.