Hledáme mistra na brigádní výpomoc o víkendech - Nymburk

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Úklidová společnost TSC Jet, hledá na brigádní výpomoc spolehlivého člověka na pozici Mistra úseku lakovny Magna v Nymburku.

Jedná se převážně o víkendovou práci v nepravidelném časovém intervalu v nočních a denních hodinách, (12 - 14 hod./den). Více informací poskytneme po telefonu.

Náplň práce: koordinace cca 10 - 15 úklidových pracovníků, kteří budou mít na starost úklid lakovny.

Požadavky: zkušenosti na obdobné pozici vítány, zodpovědný a proaktivní přístup, vhodné pro uchazeče z Nymburka a blízkého okolí, výhoda průkaz VZV - není však podmínkou.

Mzda: 2 500 Kč/směna, na DPP.

Nástup: možný ihned

Kontakt: volejte p. Kroupu, tel: 734 360 455, nebo pište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme za Vaše reakce...

Firma: TSC group, a.s.

Kontakt: Radek Kroupa

Telefon: 734 360 455

Místo práce: Nymburk

Typ úvazku: brigáda