Obsluha parkoviště - sezónní zaměstnání

Liberecká zoo je nejstarší zoologickou zahradou v České republice (i v bývalém Československu). Její začátky sahají až k roku 1904. Dnes se Zoo Liberec rozkládá na ploše necelých 14 ha a patří ke středně velkým zahradám v Česku.

Nabízíme:

  • sezónní práci na HPP (zkrácený úvazek) nebo DPP/DPČ
  • provoz: v měsících 5+6 +9+10/2024 služby o víkendu a svátcích a během letních prázdnin 7+8/2024 – denní provoz – služby dle dohody a rozpisu vedoucího
  • náplň práce: obsluha a dohled na parkováním, udržování čistoty na parkovišti, podávání informací návštěvníkům Zoo

Požadujeme:

  • spolehlivost, zodpovědnost
  • praxe v oboru vítána
  • český jazyk na komunikační úrovni, cizí jazyk vítán (není podmínkou)

Zájemci se mohou přihlásit spolu se zaslaným životopisem na: fridrichova@zooliberec.cz

Firma: Zoo Liberec, příspěvková organizace

Kontakt: Gabriela FRIDRICHOVÁ, Dis.
Lidové sady 425/1
460 01 Liberec

Telefon: 770190584

Místo práce: Liberec

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy