Pracovník ostrahy supermarketu se Stříbře, až 140Kč/hod, zálohy, DPP/HPP.

Hledáme ostrahu supermarketu ve Stříbře.

Nástup možný ihned!

Směny dle dohody!

Náplň práce:

  • pochůzková kontrolní činnost na prodejně
  • ostraha pokladní zóny

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • minimální věk od 18 let
  • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
  • zodpovědnost, fyzickou zdatnost
  • spolehlivé strážné na ostrahu supermarketu
  • zkušenost v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu DPP/HPP
  • Sazba na hodinu až 140 Kč/ hod. dle výkonnosti + odměny
  • Práce na dlouhodobou spolupráci
  • Pracovní doba dle dohody
  • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)
  • Firemní oblečení

Firma: ADESTRA servis, s.r.o.

Kontakt: Daniela MOSKALIEVOVÁ
Kořenského 11
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon: 775718501

Místo práce: Stříbro

Typ úvazku: brigáda