VÝPOMOC V OBSLUZE NA DĚTSKÉ LÉČEBNĚ (DPP, DPČ)

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen dospělým, ale i dětem. S téměř 600 zaměstnanci se řadíme k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji.

Chceš se stát součástí týmu v Dětské léčebně? Hledáme zodpovědné a usměvavé lidi do jednoduché obsluhy. Práce je zajímavá a pestrá a v případě spokojenosti je možná i spolupráce na HPP.

Nabízíme spolupráci formou brigády.

Pracoviště: Dětská léčebna Miramonti

Možnosti spolupráce:

Odpolední výpomoc k večeřím - směny domluvou během celého týdne (i sobota a neděle) od 17:00 do 19:00

Ranní výpomoc + víkendové směny

Pracovní náplň:
  • obsluha lázeňských hostů bez kasírování
  • jednoduchý styl obsluhy
  • dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti
  • spolupráce s ostatními úseky hotelu
  • příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
Požadujeme:
  • zodpovědnost a pečlivost
  • samostatnost
  • spolehlivost
Nabízíme:
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • pracovní doba podle domluvy (možnost úpravy)
  • příplatky za víkendy a svátky
  • slevy u obchodních partnerů
  • zaměstnanecké stravování

Firma: Lázně Luhačovice,a.s.

Kontakt: Mgr. Michaela Kadlecová
Lázeňské náměstí 436
76326 Luhačovice

Telefon: +420577682213
+421731402385

Místo práce: Luhačovice

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy