Asistent/ka vedení společnosti

Společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. přináší na globální lékárenský trh moderní farmaceutické a parafarmaceutické produkty. Jsme největší společností v segmentech doplňků stravy, farmaceutické kosmetiky a zdravotnických prostředků na českém lékárenském trhu.

Výrobce a distributor kvalitních doplňků stravy, farma-kosmetiky a zdravotnických prostředků, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu a zároveň jeden z největších zadavatelů reklamy u nás, v jehož portfoliu jsou značky jako Mentholka, DonnaHAIR, Stopkašel, Ocutein, Priessnitz, Elasti-Q, PLANTHÉ, Clavin, ArginMax, Ive, DIAMizin Gurmar, Pssst!, Vlasové hnojivo, Lipoxal a další...

hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:

  • administrativní práce,
  • kontroly lékáren ČR,
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností,
  • příprava, tvorba přehledů prodejních dat, marketingových podkladů, ekonomických analýz a marketingových průzkumů,
  • zajišťování výběrových řízení, příprava assessment center.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, vysokoškolské výhodou i pro možný budoucí posun – pozice je vhodná i pro absolventy,
  • řidičský průkaz sk. B - být aktivní řidič/ka je nezbytné,
  • aktivní přístup k úkolům, které budeš plnit, protože tě vždy posunou k něčemu novému,
  • důslednost - vše, na čem budeš pracovat, je potřeba vykonávat s plným nasazením a pečlivostí,
  • umění prioritizovat - když se sejde víc úkolů, správnou prioritu si sám/sama stanovíš,
  • práci s PC - zejména MS Excel a Word budeš potřebovat denně, dále také základy PowerPointu,
  • anglický jazyk slovem i písmem výhodou.

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v úspěšné společnosti, jejíž oblíbenost hodnotí na webu Atmoskop.cz i sami zaměstnanci velmi kladně a nadprůměrně,
  • pracovní poměr na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou,
  • příležitost osobního a profesního růstu - budou za tebou vidět výsledky dobře odvedené práce? Pak nebude problém se pobavit o tvém dalším působení na firmě a možném kariérním posunu,
  • atraktivní benefity: sleva na firemní výrobky a služby, příspěvek na stravné, notebook, mobilní telefon a řada dalších,
  • motivující mzdové ohodnocení,
  • přátelský a týmový kolektiv.

Nástup: ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce: Vítkov, okres Opava.

Firma: Simply You Pharmaceuticals a.s.

Kontakt: Lenka PLAŠILOVÁ
Oderská 2
749 01 Vítkov

Místo práce: Vítkov

Poznámka: vhodné pro absolventy