CHEMIK – LABORANT (Ž/M)

Líbila by se Vám práce v chemické laboratoři?

Hledáme nového parťáka do týmu, který s námi bude spolupracovat na úkolech chemického rozboru vod v rámci zajištění provozního monitoringu povrchových vod našeho podniku.

Náplň práce

  • rozbory povrchových, pitných, odpadních vod a pevných matric pro stanovení instrumentální technikou plynové chromatografie
  • obsluha gelové permeační chromatografie
  • příprava vzorků (extrakce do organických rozpouštědel, čištění a zakoncentrování extraktů)
  • příprava kalibračních roztoků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, nejlépe v oboru chemický nebo zdravotní laborant
  • zkušenosti s prací v laboratoři výhodou
  • pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • pracovní příležitost v zajímavém odvětví analytické chemie
  • odpovídající mzdové ohodnocení s cílovými odměnami
  • zázemí stabilního podniku
  • možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání v oboru
  • příjemné pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • dovolenou 5 týdnů
  • zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

  • Plzeň

Nástup

  • květen 2024, případně dle dohody

Forma přihlášení do výběrového řízení:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: vaclav.tajc@pvl.cz

/GDPR: Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšných uchazečů nevratně likvidovány./

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením obdržených přihlášek. Uchazeči, kteří budou vybráni do druhého kola výběrového řízení, budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

Místo práce: Plzeň