CHIRURG L1 (55.-60.000Kč+PŘÍPLATKY+BONUS)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání a hledáte novou pracovní výzvu, kde nasbíráte zkušenosti?

Pro našeho významného klienta, který nabízí nadstandartní podmínky a finanční ohodnocení hledáme posilu na pozici

Náplň práce

  • práce na chirurgickém oddělení
  • pevná pracovní doba + cca 4 služby v měsíci

Nabízíme

  • zázemí stabilního zdravotnického zařízení
  • hrazené ubytování
  • nástupní bonus - VYSOKÁ ČÁSTKA!
  • 25 dní placeného volna
  • stravné
  • penzijko
  • firemní rekreace
  • životko
  • úhrada poplatků členů ČLK

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání
  • odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb.

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Markéta Stehlíková

Telefon: +420 775787073

Kód: 41549

Místo práce: Zlínský kraj