C/C++ Developer | Odborník na Cyber Security (60 - 100.000 Kč)

Hledáme C/C++ developera s odbornými znalostmi v oblasti kybernetické bezpečnosti. Jako součást našeho týmu se budete podílet na vývoji a posilování zabezpečení našich produktů a systémů. Pokud máte vášeň pro programování a silné pochopení kybernetických hrozeb, rádi vás přivítáme v našem týmu.

  • Vývoj zabezpečovacích funkcí a protokolů v jazyce C/C++. * Analýza a hodnocení potenciálních kybernetických hrozeb a zranitelností. * Spolupráce s týmem pro vytváření robustních zabezpečovacích řešení. * Účast na testování a ověřování bezpečnostních funkcí a mechanismů.

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti s programováním v jazyce C/C++. * Znalost základních principů kybernetické bezpečnosti a síťových protokolů. * Zkušenosti s vývojem zabezpečovacího softwaru a práce s kryptografií. * Schopnost identifikovat a řešit kybernetické hrozby a zranitelnosti.

NABÍZÍME:

  • Příležitost pracovat na inovativních projektech v oblasti kybernetické bezpečnosti. * Pružná pracovní doba a možnost pravidelného home-office. * Dotovaná MultiSport karta a občerstvení na pracovšti. * Odborný růst a rozvoj v dynamickém prostředí. * Zaujali jsme Vás? Ozvěte se a rádi s Vámi probereme detaily!

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

logo

Firma: Jobs Contact Personal, s.r.o.

Kontakt: Jakub Šrubař

Telefon: 00420725391785

Kód: 188687

Místo práce: Ostrava-město

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventyReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2024 KARIERA.CZ s.r.o.