Dělník - Údržbář výrobního areálu

BAEST,a.s. Benešov je středně velký výrobní a obchodní strojírenský podnik se širokým výrobním programem - výroba ocelových konstrukcí, tlakových nádob, ocelových nádrží na PHM, sila,....

Náplň práce:

  • opravy nábytku, malování, nátěry, úklid hal, drobné stavební práce
  • opravy vody (výměna kuželek, baterií, čištění odpadů)

Požadujeme:

  • základy elektrikářských, instalatérských a stavebních prací
  • zkušenosti s údržbou areálů a ubytoven

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • odborný a kvalifikační růst
  • smluvní mzdu
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75% částky veřejné dopravy (mimo MHD)
  • možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55%
  • možnost ubytování ve vlastní ubytovně
  • stabilizační odměny
  • mimořádné odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity

Firma: BAEST Machines & Structures, a.s.

Kontakt: Petra Smolíková
Černoleská 1930
25601 Benešov u Prahy

Telefon: 722711200
722711200

Místo práce: Benešov