Dělník ve výrobě - JIŘÍKOVICE U BRNA 28 000 Kč/měs.

Hledáme šikovného pracovníka na pozici Dělník ve výrobě. Nabízíme práciv zakázkové výrobě produktů ze dřeva.

Náplň práce:

  • Obsluha dřevoobráběcích strojů
  • Práce v jednosměnném provozu s flexibilní pracovní dobou

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti s prací se dřevem jsou výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně a spolehlivě

Nabízíme:

  • Možnost dlouhodobého uplatnění v perspektivní společnosti
  • Možnost podílet se na inovativních projektech a výrobě nových produktů
  • Zajímavé a různorodé pracovní prostředí
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Pravidelné firemní teambuildingové akce
  • Dovolená navíc

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na našich zajímavých projektech, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na Vaši reakci.

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Brno 2
Trnitá 9
602 00 Brno

Telefon: 773 666 941

Místo práce: Brno