Elektromontér pro výhybkové konstrukce

Dopravní podnik města Brna, a. s., je akciovou společností statutárního města Brna. Naším hlavním úkolem je zajišťovat provoz hromadné dopravy na území města Brna a umožnit tak jeho obyvatelům a návštěvníkům pohodlnou a rychlou přepravu po Brně. Vedle tramvajové, autobusové a trolejbusové dopravy provozujeme i lodní dopravu na Brněnské přehradě. Jako odkaz pro další generace spravujeme a neustále rozšiřujeme sbírku historických a retro vozidel, kterými se mohou cestující svézt na pravidelných sezónních linkách nebo si je objednat pro soukromé jízdy.

Dopravní podnik města Brna, a.s., hledá kolegy / kolegyně na pozici elektromontér pro výhybkové konstrukce.

Jaká bude vaše pracovní náplň:

  • preventivní prohlídky, montáže, opravy a údržba elektrotechnických zařízení,
  • diagnostika a odstraňování poruch,
  • operativní řešení kontinuálního provozu elektrotechnických technických zařízení,
  • pohotovostní služba k zajištění provozu traťových zařízení.

Požadujeme:

  • vzdělání oboru elektro (mechanik elektronických zařízení, elektromechanik pro stroje a zařízení apod.),
  • odborná způsobilost dle NV č. 194/2022 Sb., min. § 5 na el. zařízeních do 1000V AC, 1500V DC, § 6 výhodou,
  • osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci podle čl.11 přílohy č.4 vyhlášky č.100/1995 Sb.,
  • znalost práce s měřícími přístroji (měření U, I, R, C, T, f ),
  • schopnost samostatné činnosti při opravách elektrotechnických zařízení,
  • řidičské oprávnění min. sk. B,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • manuální zručnost,
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:

  • práci v rozvíjející se a stabilní společnosti,
  • jistotu dobrého výdělku,
  • jízdní výhody i pro rodinné příslušníky,
  • příspěvek na stravování,
  • oděvní součásti,
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli,
  • příspěvek na rekreaci,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • odměny při pracovních a životních výročích,
  • měsíční výkonnostní příplatek 1.000,- Kč,
  • 2x ročně poskytnutí benefitu (až 6.000 Kč za rok),
  • příspěvek na kulturu a sport.

Termín nástupu dohodou.

Firma: Dopravní podnik města Brna, a.s.

Kontakt: Mgr. Vladislava BARTUŠKOVÁ
Hlinky 64/151
603 00 Brno - Pisárky

Telefon: 739100727

Místo práce: –– vyberte ––