Hlavní operátor ve velíně, až 60 000 Kč/měs. Moravské Budějovice

  • Hledáme vedoucího operátora pro výrobní zařízení. Pokud máte zkušenosti s řízením výroby popř. vedením týmu, rádi Vás přivítáme.
  • Pracovní náplň
  • Organizace a řízení chodu výroby z velína.

  • Nastavování, kontrola a optimalizace strojů a zařízení.

  • Přímý dohled nad čtyř členným týmem a koordinace jejich činností.

  • Dohled nad výrobním plánem.

  • Požadujeme
  • Praxe v podobné pozici nebo v oblasti výroby.

  • Schopnost vést a motivovat tým.

  • Flexibilita pracovat ve směnném provozu (ranní/odpolední, později noční).

  • Vzdělání v oblasti techniky nebo příbuzném výhodou.

  • Nabízíme
  • Kompletní zaškolení.

  • Nástupní plat 35 000 Kč, po zaškolení až 60 000 Kč.

  • Stravenkový paušál.

  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

  • Práci v dynamickém a přátelském týmu.

  • Stabilní a dlouhodobou spolupráci.

  • Smlouva na HPP na dobu neurčitou.

  • Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Agentura ABZAKOVO
Trnitá 500/9
602 00 Brno

Telefon: 774 044 335

Místo práce: Moravské Budějovice