JUNIOR INŽENÝR KVALITY (50-55.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte technické vzdělání a praxi v kvalitě min. 1 rok? Znáte tvorbu reportů 8D nebo tomu podobné? Domluvíte se anglicky s kolegy ze zahraničí? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Stabilní mezinárodní výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici

Náplň práce

  • Práce v oblasti výrobní i zákaznické kvality
  • Zpracování reklamací, návrhy na opatřeních a řešení

příčin

  • Řešení zákaznických požadavků týkající se kvality
  • Spolupráce na návrhu technických řešení
  • Práce na reportech a auditech

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Bonusy/odměny
  • Stravenkový paušál
  • MULTISPORT karta
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • Moderní prostředí - nová hala
  • Parkovací místo
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Možnost nástupu: IHNED
  • Lokalitu: Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi v oblasti kvality alespoň1 rok
  • Znalost 8D reportů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B - výhodou
  • Pečlivost, samostatnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Havlíčková

Telefon: +420 775474385

Kód: 55778

Místo práce: Brno