KONTROLOR VSTUPNÍ KVALITY (32-37.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte praxi z kvality a nepustíte do výroby špatný kus? Nevadí Vám práce na 2 směny bez nočních a s volnými víkendy. Chcete se ve své práci posunout výše? Do výrobní firmy hledáme nového kolegu na pozici: KONTROLOR VSTUPNÍ KVALITY (32-37.000 Kč)

Náplň práce

  • vstupní kontrola
  • uvolňování prvních kusů do výroby
  • participace na auditech
  • řešení neshod a korekcí
  • vzorkování
  • používání různých měřidel dle plánů
  • komunikace a spolupráce s dalšími odděleními

Nabízíme

  • mzda dle vašich dosavadních zkušeností
  • osobnostní bonusy (docházkový, výkonnostní, a další)
  • různé odměny
  • příplatek na penzijko, stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • různá odborná školení
  • kariérní postup
  • místo výkonu: Podbořany

Požadujeme

  • min SOU technický obor
  • praxe na odd. kvality - vstupní kvalita
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • MS Office (Excel)
  • Ochotu pracovat na směny 8mičky (R/O)

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 56858

Místo práce: Ústecký kraj