KUCHAŘ/KUCHAŘKA pro TEPLOU KUCHYNI

Hotel International Brno je přímo v centru města s jedinečnou atmosférou. Hosté na služebních cestách, účastníci konferencí či ti, kteří si užívají víkendových pobytů, cení širokou nabídku služeb v samotném srdci města.

Moderní kuchyně potřebuje moderní kuchaře. Náš tým kuchařů hledá nové šikovné kolegy.

Náplň práce

- Příprava teplých jídel pro restaurační provoz hotelu a pro cateringovou službu.

- Výdej jídla.

- Účast na cateringových akcích.

- Dvousměnný pracovní režim ranní-odpolední.

Požadujeme

- Pokud máte prokazatelnou praxi a vzdělání v oboru, neváhejte nám poslat životopis nebo rovnou zavolejte.

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s pevným výplatním termínem
  • možnost smlouvy na dobu neurčitou
  • stravenkový paušál
  • zdravotně-preventivní program
  • společné firemní akce
  • odměna za podíl na splnění ročního hospodářského výsledku
  • pracovní obuv a oblečení vč. péče o ně
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost zvyšování fyzické kondice (Fitness)
  • slevy na ubytování v rámci hotelového řetězce a programu Cestujeme s AHR
  • dobrá dostupnost MHD
  • nástup možný ihned

Firma: Hotel International Brno, a.s.

Kontakt: Ilona Ovčáčková
Husova 200/16
602 00 Brno

Telefon: 542122208

Místo práce: Brno - Brno-město