Manažer oddělení (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, pravidelné navyšování

Hledáme zkušeného manažera výroby který by se připojil k našemu dynamickému týmu ve špičkové mezinárodní výrobní společnosti. Pokud hledáte příležitost stát se součástí inovativního prostředí, kde se oceňuje Vaše zkušenost a Váš přínos, pak jste na správném místě. Přidejte se k nám a pomozte nám dosahovat našich výrobních cílů s maximální efektivitou a profesionalitou!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Roční navyšování mzdy
  • 13. mzda
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Systém Cafeterie
  • Plně hrazené stravování
  • Kariérní růst a osobní rozvoj
  • Moderní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Pravidelné firemní akce a teambuildingy
  • Přátelský pracovní kolektiv

Jaká je náplň práce?

  • Zodpovědnost za BOZP, kvalitu, logistiku, údržbu a inženýring
  • Plánování a řízení výroby s důrazem na kvalitu a efektivitu
  • Dodržování výrobních postupů a plánování kapacit
  • Motivace a vedení pracovníků včetně vedoucích výroby, seřizovačů a operátorů
  • Aktivní rozvoj oddělení a řízení kvality výrobního procesu
  • Podílení se na zvyšování zisku a řízení klíčových ukazatelů výkonu (KPI)
  • Reportování vedení a plnění dalších požadavků nadřízených.

Co od Vás potřebujeme?

  • Zkušenost na podobné pozici v automobilovém průmyslu:
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Efektivní řešení problémů a dosahování úspěšných výsledků
  • Flexibilita, samostatnost a spolehlivost
  • Dobrá komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost SAP je výhodou.

Připojte se k nám a staňte se klíčovým článkem v našem týmu plánovačů výroby. Získáte nejen příležitost rozvíjet své profesní dovednosti a kariérní možnosti, ale také budete součástí přátelského a podpůrného pracovního prostředí. Pokud máte touhu posunout se vpřed a dosáhnout společných úspěchů, pak neváhejte a přihlaste se k nám ještě dnes!

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Daniel Huk
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 451092

Místo práce: Most

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele