Mechatronik / elektronik Plzeňsko

Požadujeme:

SOU/ SŠ elektro, automatizace

Platná vyhl. 50/§6

Znalost pneumatiky, elektroniky, mechaniky

Znalost PLC - výhodouOchota pracovat na směny

Nabídka:

Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici

Stabilní prostředí mezinárodní společnosti

Dovolenou navíc

Stravování / stravenky

možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Systém benefitů - cafeteria

Pracovní náplň:

Diagnostika poruch a samostatné provádění oprav automatických a poloautomatických strojů

Provádění preventivní údržby zařízení

Přestavby pro různé typy výrobků

Vedení a aktualizace plánů údržby a související dokumentace

Zefektivňování výrobních procesů díky v rámci automatizace

Úzká spolupráce s odd. údržby., výroby a kvality

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Plzeňsko