MECHATRONIK STROJŮ (43.500-50.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jste vyučen v technickém oboru a máte praxi jako mechanik? Nevadí vám představa pracovních cest za hranice ČR? V tom případě nám zašlete váš životopis!

Náplň práce

  • Budete přímo i nepřímo komunikovat se zákazníky
  • Postaráte se o včasnou identifikaci problémů a zádrhelů výrobních linek
  • Zajistíte náhradní díly a opravu u zákazníka
  • Budete cestovat za zákazníky jak v rámci ČR tak i za hranice
  • Budete uvádět výrobní linky do provozu

Nabízíme

  • Zajistíme vše potřebné!
  • Výborně vás zaškolíme
  • Možnost pracovat v moderní a rychle rostoucí společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Automobil, telefon, počítač!
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování na pracovišti a stravenky

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru, nebo oboru elektro
  • Komunikativní schopnost anglického/německého jazyka - budete denně komunikovat slovem i písmem!
  • Elektro vyhláška 50/1978
  • Ochotu dojíždět za našimi zákazníky a být i dva týdny na pracovní cestě
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxi na obdobné pozici výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Gabriela Přikrylová

Telefon: +420 773799241

Kód: 56871

Místo práce: Zlínský kraj