NÁKUPČÍ | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jsi komunikativní typ? Domluvíš se anglicky? Rád by si našel/našla uplatnění v nákupu?

Pak hledáme právě tebe!

Tvá pracovní náplň bude zahrnovat

  • tvorbu plánu nákupu a nákupních objednávek,
  • přípravu objednávek a odvolávek k dodavatelům,
  • hlídání termínů dodávek,
  • spoustu komunikace s dodavateli (převážně zahraničními)
  • práci v interním systému,
  • dále pak práce MS Excel,
  • reporting

NABÍZÍME

  • zajímavé platové ohodnocení
  • práce v prosperující společnosti
  • řada zaměstnaneckých benefitů
  • stravenky
  • kantýna
  • 25 dnů dovolené

POŽADUJEME

  • Nemusíš mít praxi v nákupu, ale praxe v administrativě vítána
  • AJ na úrovni alespoň B1 (dodavatelé v zahraničí)
  • Pokročilá znalost MS Office - zejména excel - SVHLEDAT, kontingenční tabulky apod.
  • ŘP skupiny B

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 417 662 810

Kód: 8-23-407344

Místo práce: Ústí nad Labem

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele