Obchodní manažer – fix až 70.000 Kč, štědré bonusy, auto, HPP

Chcete se jako obchodní manažer věnovat oblasti osvětlení, vytápění a dalším? Máte praxi na obchodní pozici? Neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Obchodní činnost v oblasti osvětlení, vytápění, vzduchotechniky...
  • Komunikace s klienty především v rámci Čech
  • Péče o stávající spokojenou klientelu (soukromá i veřejná sféra)
  • Zároveň aktivní navazování nových vztahů se zákazníky
  • Vlastní nastavení pracovního rozvrhu

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení fix 50.000 - 70.000 Kč
  • Štědré bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobil, notebook
  • Pružnou pracovní dobu
  • HPP spolupráci
  • Home office dle domluvy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Podporu nadřízeného a týmu
  • Stravenkový paušál
  • Další odborné vzdělávání
  • Firemní akce – hory, kola
  • Společné snídaně 1x měsíčně
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář na Praze 9, komunikace s klienty především z oblasti Čech

Požadujeme:

  • Praxi na obchodní pozici
  • Ochotu se vše potřebné naučit
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, flexibilitu

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Jana Švejdová
Olšanská 54/3
13000 Praha 3

Telefon: 702978312

Místo práce: Praha