Obráběč kovů pro železniční průmysl - měsíční mzda až 40.300,- Kč

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Společnost zabývající se železničním průmyslem přijme zaměstnance na pozici obráběč kovů.

Nabízíme:

  • - Hrubý měsíční příjem až 40.300,- Kč včetně prémií a bonusů dle pracovních zkušeností
  • - Motivační bonus až 3.000,- Kč/měs. za plnění pracovního fondu
  • - Osobní ohodnocení
  • - Prémie až 2.500,- Kč
  • - Příplatek za noční směnu
  • - 5 týdnů dovolené
  • - Závodní stravování
  • - Možnost přesunu do kmenového stavu
  • - Práce na hlavní pracovní poměr
  • - Možnost týdenních záloh
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce :

  • - Samostatné seřizování a obsluha NC strojů s řídícím systémem Sinumerik
  • - Příprava nástrojů
  • - Výroba dílů dle výkresové dokumentace
  • - Kontrola jakosti

Požadujeme :

  • - Orientace ve výkresové dokumentaci
  • - Znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou)
  • - Znalost práce s měřidly

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Petra Rakovianová
Chopinova 483/8
70200 Ostrava

Telefon: +420800880810
+420797978299

Kód: 551

Místo práce: Bohumín