Obsluha vrátnice Modřice

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Požadujeme

trestní bezúhonnostspolehlivost a dochvilnostslušné jednání a chuť do práce

Nabídka

nenáročnou práci pro lidi v invalidním důchoducertifikát strážný zajistímehodinová mzda 116Kč/hod.+příplatky za nočnímožnost zálohyuniformadoprava z Brna zdarma z Úzké /centrum Brna/

Pracovní náplň

zajištování bezpečnosti svěřeného objektukontrola a evidence vstupujících osob a vozidelobchůzková činnost v objektu při nočních směnách12 hodinové noční směnypracoviště: ulice Evropskánástup možný ihned

Poznámka

Pozice vymezená zaměstnavatelem pro invalidu

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková

Telefon: 607093730

Místo práce: Modřice

Poznámka: vhodné pro osoby ztp