Odborný poradce prodeje_Praha

Jsme společnost ADIP spol. s r.o., která je lídrem v distribuci náhradních dílů a příslušenství pro nákladní automobily, autobusy v České republice i na Slovensku.

Na naši pobočku v Praze hledáme fajn kolegu/kolegyni, který/á doplní náš tým Odborných prodejců.

NÁPLŇ TVÉ PRÁCE:

· Odborné poradenství v oblasti náhradních dílů a příslušenství (denní telefonický/emailový/osobní kontakt se zákazníky)

· Vyhledávání zboží v elektronických i tištěných katalozích

· Práce ve firemním informačním systému (zaučíme Tě)

· Příprava cenových nabídek

· Péče o stávající a nové zákazníky v regionu a udržování a rozvíjení trvalých a dlouhodobých vztahů s nimi

· Rozvoz zboží k zákazníkům

· Spolupráce s Centrálou společnosti

POŽADUJEME:

· Znalosti v oblasti AUTO-MOTO, případně aktivní zájem o tuto oblast

· Uvítáme předchozí zkušenost

· Prozákaznický přístup

· Řidičský průkaz sk. B

· Znalost PC na uživatelské úrovni

NABÍZÍME TI:

· Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusový systém

· Příspěvky na stravování

· 25 dní dovolené

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Práci v jednosměnném provozu

· Podporu profesní seberealizace v úspěšné a stabilní společnosti

Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Firma: ADIP, spol. s r. o.

Kontakt: Ing. Pavla KUSÁKOVÁ
Březnice 537
760 01 Zlín

Telefon: 724482199

Místo práce: Praha - Zličín