OPERÁTOR V LISOVNĚ AŽ 36.000Kč

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte minimálně SOU technického směru? Umíte základně ovládat počítač? Máte již předchozí zkušenost na CNC lisu nebo jste absolventem? Pokud máte zájem neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Obsluha CNC lisu
  • Opracování plechů a plechových dílů dle požadavků zákazníka
  • Práce s technickou dokumentací a potřebnými měřidly

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příplatky za směnnost navíc
  • Stravenky a závodní stravování
  • Zvýhodnění rodinné volání
  • Odborné vzdělávací kurzy
  • Ocenění za kreativitu a nápady
  • Příspěvky na kulturu a volný čas
  • A další zajímavé benefity
  • Brno

Požadujeme

  • Minimálně SOU (ideálně v oboru strojírenství)
  • Základní znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Vladimíra Marková

Telefon: +420 778779756

Kód: 34778

Místo práce: Brno