Ostraha pro OZP Komárov, nástup ihned, až 124kč/h., náborák 10.200kč, stravenky.

Bezpečnostní a úklidová společnost hledá pracovníky ostrahy OZP.

Pracoviště: Buzuluk - Komárov, Buzulucká 108, 267 62, Komárov

Chráněné místo pro osoby se zdravotním omezením (OZZ) a invalidním důchodem (ID)

Náplň práce:

  • obsluha kamerového systému
  • ostraha a obchůzky objektu
  • kódování
  • evidence návštěv
  • kontrola osob

Nabízíme:

  • HPP
  • zkrácený úvazek 6hod.
  • mzda: 123,80 Kč/hod.
  • nástup ihned

Benefity:

  • Náborový příspěvek za přivedení OZP – 10.200 Kč
  • Stravenky
  • Proplácení vstupní lékařské prohlídky
  • Dopravné

Požadujeme:

  • spolehlivost a pečlivost
  • certifikát strážný

První kontakt POUZE telefonicky na bezplatné lince 800 99 11 88, 723 612 506, po-pá 8-12hod., nebo na email: prace@forcorp.cz

Na pracovišti se zaměstnavatel nenachází!

Firma: FORCORP GROUP spol. s r.o.

Kontakt: Renáta MARKOVÁ
Hodolanská 413/32
779 00 Olomouc

Telefon: 720521344

Místo práce: Komárov

Poznámka: vhodné pro osoby ztp