Ostraha parkoviště Brno centrum

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Požadujeme

  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonost
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • příjemný vzhled a vystupování,spolehlivost

Nabídka

  • Hlavní pracovní poměr možno zkrácený nebo poloviční úvazek
  • možnost volby směn, možnost zálohy
  • finanční ohodnocení 117 Kč/hod.+příplatky
  • zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E

Pracovní náplň

  • hlídání parkoviště-dozor nad areálem parkoviště
  • obsluha vjezdu a výjezdu
  • výběr parkovného (jednoduché)
  • dohlíží nad řádným parkováním
  • 12hodinové směny po-ne/směnnost/ denní i noční
  • Pracovní místo vymezené zaměstnavatelem pro invalidu

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková

Telefon: 607093730

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro osoby ztp