PRACOVNÍK OSTRAHY - OZP - BRNO (Honeywell)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK OSTRAHY. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Jednoduchá obsluha recepce, podávání informací,
  • Pochůzková činnost
  • Obsluha EPS (elektrická požární signalizace)
  • Dodržování daných bezpečnostních předpisů klienta

Nabízíme

  • 116,5/hodinu + příplatky za noční směny, so+ne, svátky
  • Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Klidnou a pohodovou práci
  • 12h směny (nelze bez nočních!)
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • Možnost profesního růstu
  • Certifikát strážný zajistíme
  • Uniformu
  • Kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem
  • Pozice je vhodná pro Invalidní důchod I.-III. stupně, OZZ, OZP
  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina (Honeywell)

Požadujeme

  • Trestní bezúhonnost,
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Slušné jednání, chuť do práce

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Monika Kočková

Telefon: +420 739291337

Kód: 55947

Místo práce: Brno, Brno-venkov