Pracovník skladu a dublovačky

Stoklasa textilní galanterie s.r.o., velkoobchod a maloobchod,stabilní a expandující česká společnost s dlouholetou tradicíhledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici

PRACOVNÍK DABLOVAČKY

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Manipulace s rolemi látek (břemena nad 20 kg)
  • Dablování látek
  • Balení objednávek do krabic
  • Nakládka a vykládka zboží

POŽADUJEME

  • Fyzickou zdatnost
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Chuť pracovat

NABÍZÍME

  • Zázemí prosperující a stabilní české společnosti
  • Práci na HPP v jednosměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Bolatice
  • Zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál/obědy, odměny za pracovní a životní jubilea, zaměstnanecká sleva na firemní zboží, 25 dnů dovolené

Nástup je možný ihned. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na kariera@stoklasa.cz,do předmětu zprávy uveďte: Pracovník dablovačky.

Firma: Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Kontakt: Anna ADÁMKOVÁ
Průmyslová 934/13
747 23 Bolatice

Telefon: 734112500

Místo práce: Bolatice