Pracovník živočišné výroby

Human-Res je součást mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se společnost Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Některé z našich inzerátů, bez ohledu na místo jejich zveřejnění, mohou být napsány v ženském nebo mužském rodě, a to pouze z důvodu maximální plynulosti a srozumitelnosti textu. Přístup naší společnosti ke všem zájemcům o pracovní pozice není jakkoli genderově či jinak diskriminačně ovlivněn.

Hledáme nového člověka na pozici

PRACOVNÍK ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY

Hlavní náplň práce:

  • Práce se zvířaty na farmě i v terénu (masný skot cca 400 kusů)
  • Údržba pastvin v okolí Luhačovic
  • Práce vhodná i pro absolventa, který chce získat praxi v oblasti práce se zvířaty

Požadujeme:

  • Dobré komunikační, organizační schopnosti a osobní vystupování
  • Chuť pracovat v zemědělství
  • Dobrou fyzickou kondici
  • Výhodou je znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
  • ŘP sk. B a T
  • Praxe v oboru masného skotu není podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy s dlouhou historií v oboru
  • Možnost ubytování přímo na farmě v rekonstruovaném bytě
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod včetně penzijního a životního pojištění
  • Systém vzdělávání a rozvoje.
  • Adekvátní finanční ohodnocení až 40 000 Kč podle praxe a zkušeností

Zájemce prosím o životopis.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 7900

Místo práce: Luhačovice