Prodavač sexshopu, Praha 1 - Bratří Synků

RF Hobby, s. r. o. patří k největším vydavatelstvím časopisů v ČR. V některých segmentech se naše tituly řadí mezi absolutní špičku (jako např. EPOCHA, Můj čas na kafíčko, ENIGMA, TOP CLASS, 21. STOLETÍ a další). V současné době vydáváme přes 50 různých titulů, které každý měsíc osloví více než 3 miliony čtenářů.

Výhradní dodavatel erotických časopisů a provozovatel sexshopu XXX STORE nabízí volné místo prodavač/ka na denní i noční režim v sexshopu s videokabinami Praha 2, Náměstí Bratří Synků

Požadujeme:

- spolehlivost,

- poctivost;

- příjemné vystupování;

- práce v sexshopu výhodou;

- čistý trestní rejstřík;

- ochota a loajalita;

Náplň práce:

- prodej erotického zboží a vstupů do videokabin

- obsluha pokladny

- úklid prodejny

- 14 hodinové směny

- platové ohodnocení 127,- Kč/hodina

Nástup ihned po zaučení.

Svoje životopisy zasílejte na adresu: stepan.sobek@imar.cz, nebo více info na tel.: 733538656.

Firma: RF Hobby, s.r.o.

Kontakt: Štěpán Sobek
Bohdalecká 6
101 00 Praha 10

Telefon: 281 090 629

Místo práce: Praha 2

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp