Projektanti elektro - silnoproud, slaboproud nebo MaR Pardubice

Požadujeme:

SŠ,VŠ elektrotechnické zaměření

Praxe v oboru

autorizace v oboru ČKAIT – výhodou, nikoliv podmínkou

znalost vyhl.č. 50/1978 sb.

MS Office

znalost ACAD 2D

znalost 3D systémů výhodou

zkušenosti z oblasti průmyslu (chemie, energetika, plyn, farmacie) výhodou

AJ na úrovní min. B1/B2 - výhodou

Řidičský průkaz – skupina "B"

Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nabídka:

zázemí úspěšné a stabilní společnosti

výhodnou lokalitu kanceláře i možnosti Home Office

zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, penzijní připojištění ve výši 5%, Multisport kartu, týden dovolené navíc, příspěvek 500 EUR na jazykovou výuku, sick days, home office, firemní ubytování na Šumavě, teambuildingové akce)

možnost práce v zahraničí

profesní růst a vzdělávání

Pracovní náplň:

Projektant elektro - Silnoproud

projektování technologické elektroinstalace, venkovní infrastruktura VN, NN a VO, uzemnění a hromosvody,

výhodou je znalost projektů rozvoden a trafostanic VN/NN, náhradních zdrojů NN.

nebo

Projektant elektro – Slaboproud

motorická instalace NN pro technologická zařízení

výhodou je znalost projektů pro slaboproudé rozvody EZS, EPS, CCTV, PA, strukturovaná kabeláž.

nebo

Projektant elektro - specialista MaR

projektování v oblasti technologické MaR (měření a regulace)

Poznámka

Nástupní mzda 40-50.000,- + další zajímavé osobní ohodnocení za dokončené projekty i v průběhu projektu

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubice