Projektový manažer / ka - elektro-projekce - Pardubicko

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb - §7 (bývalá vyhl.50)

Znalost technického kreslení - úroveň samostatného projektanta

Znalost tvorby blokových a liniových schémat

Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Angličtina – na úrovni písemné komunikace

Časová flexibilita (kontrolní dny staveb)

Technické a prostorové cítění

Pracovní náplň:

Návrh technického řešení, tvorba cenové nabídky a obchodní nákladové kalkulace projektů

Příprava projektu, projekčních stupňů

Autorský a techn. dozor při realizaci eletro části našich projektů na stavbách

Oživování/programování pro část elektro

Tvorba projektové dokumentace v různých stupních

Příprava podkladů pro závěrečné a dílčí fakturace

Aktivita při hledání nových obchodních příležitostí

Nabídka:

služební automobil

Přátelskou firemní kulturu

5 týdnů dovolené

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubicko