PROJEKTOVÝ MANAŽER | ELEKTRO – ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA | 70 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do týmu projektových manažerů hledáme posilu, odhodlaného a proaktivního kolegu, který vyhledává nové informace a výzvy! Na starosti budete mít vedení, dohled a koordinaci projektů.

Náplň práce

  • Řízení projektů
  • Spolupráce v rámci více oddělení (hlavně výroba, vývoj a projektanti)
  • Tvorba reportů o aktuálním stavu práce na projektech
  • Spolupráce na vytvážení tenderových nabídek
  • Účastnění se schůzek s hlavně zahraničními klienty v angličtině, francouzštině či němčině
  • Používání interních softwarových systémů (Helios Green, nástroje PM)

NABÍZÍME

  • Stabilní zázemí, kreativní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků firmy
  • Stravenky, Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na kartu MultiSport
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ (technický/elektro obor)
  • Motivace se v oblasti dále rozvíjet
  • Anglický jazyk C1 (aktivně slovem i písmem)
  • Ochota cestovat
  • Prioritizace, proaktivnost
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Týmový duch

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • angličtina (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 610

Kód: 2-10-404149-3

Místo práce: Praha

Plat: 40000 - 70000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele