PROJEKTOVÝ MANAŽER | ENERGETIKA A IT | až 70 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do týmu perspektivní společnosti hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, který si pod svá křídla vezme inovační projekty spojené s novými technologickými trendy v oblasti ENERGETIKY.

Náplň práce

  • odpovědná osoba při pilotních projektech spojené s novými smart digitálními technologiemi
  • dohled nad harmonogramem projektů
  • kontrola stavu rozpočtu
  • komunikace s liniovými útvary firmy
  • analýza a hodnocení dat testovaných technologií
  • komunikace s externími dodavateli
  • účast na konferencích

NABÍZÍME

5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc)

flexibilní pracovní doba

firemní vzdělávání (jazykové kurzy)

příspěvek na penzijní připojištění

možnost kariérního postupu

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání - technický obor
  • komunikativní angličtina (alespoň B2)
  • aktivní řidič sk. B
  • ochota účastnit se občasných služebních cest
  • výhodou bude částečný přehled o nových technologických trendech v elektroenergetice
  • komunikační schopnosti

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 389 502 940

Kód: 7-26-403584-6

Místo práce: České Budějovice

Plat: 50000 - 70000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele