REFERENT HOSPODÁŘSKÉ SPRÁVY (Ž/M)

Náplň práce

  • agenda správy a provozu budov – zajišťování odstraňování drobných závad v budovách, zajišťování revizí a kontrol (hasicí přístroje, hydranty)
  • agenda dlouhodobého majetku (převody majetku, inventarizace, zařazování, vyřazovaní, likvidace nepotřebného majetku – komise)
  • agenda drobného majetku (převody majetku, inventarizace, vyřazování aj.)
  • dohled nad pracovníky ostrahy a úklidových služeb, dodavatelských firem realizujících údržby a opravy objektu, dohled nad recepcí
  • agenda odpadové hospodářství – kontrola třídění odpadů, elektronická evidence odpadů, administrace smluv s dodavateli
  • administrace veřejných zakázek malého rozsahu, vybraných smluv, fakturace, objednávky (nájemní smlouvy, smlouvy s dodavateli služeb např. ostraha, úklid aj.)
  • ostatní úkoly dle potřeb oddělení hospodářské správy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • praxe v oblasti správy budov (ostraha ,úklid, správa majetku) – podmínkou
  • praxe s veřejnými zakázkami malého rozsahu (administrace) – výhodou
  • schopnost samostatné práce, pečlivý a odpovědný přístup, flexibilita
  • dobré komunikační schopnosti v písemném i ústním projevu
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel,..)
  • aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavá pracovní příležitost
  • možnost profesního i finančního růstu
  • podpora v dalším vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

  • Praha

Nástup

  • Ihned,nebo dle dohody

Forma přihlášení do výběrového řízení:

  • Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis, případně reference, na adresu ivana.baxova@pvl.cz.

/Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšných uchazečů nevratně likvidovány. /

První kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením obdržených přihlášek. Uchazeči, kteří budou vybráni do druhého kola výběrového řízení, budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

Místo práce: Praha 5