Regionální manažer/ka ostrahy Brno

Společnost AVES PLUS, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a hned od svého založení se zařadila mezi úspěšně a dynamicky se rozvíjející firmy v oblasti poskytování bezpečnostních služeb a v současnosti poskytuje v této oblasti komplexní služby.

Požadujeme

časová flexibilitaschopnost vedení týmu lidípokročilé ovládání MS Office-Outlook, Excell atd.SŠ vzdělánířidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)

Nabídka

motivující fin.ohodnoceníspolupráce na IČOslužební vozidlo (možno i pro soukromé účely)notebook, telefon

Pracovní náplň

kontrolní činnost zakázek v rámci Praha a okolí (1-2x týdně dle potřeby)plánování směn, příprava podkladů pro mzdyjednání s představiteli klientských firemodpovědnost za kvalitu služeb

Poznámka

praxe v oboru bezpečnosti (není podmínkou)

Firma: AVES PLUS s.r.o.

Kontakt: Hana Součková

Telefon: 607093730

Místo práce: Brno

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl