Řidič/ka dvoucestného vozidla - strojvedoucí (M/Ž)

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 30 let.

Hledáme strojvedoucího, ideálně s platným oprávněním k řízení speciálních dvoucestných drážních vozidel a k řízení dvoucestných bagrů. Nový kolega bude součástí týmu elektromontérů, kteří pracují na trakčním vedení pro železnici.

Pro tuto práci je úplně jedno odkud jste. Pracovištěm může být kterákoliv část České republiky, záleží na aktuálním místě dlouhodobé montáže. Většinou se pracuje na turnusy (10 dnů na montáži a 4 dny doma).  Pracuje se i v noci.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • příprava, provoz a řízení dvoucestných vozidel na železnici,
  • administrativní agenda spojená s výkonem práce strojvedoucího,
  • zodpovědnost za svěřený stroj,
  • případná výpomoc na montáži.

Požadujeme:

  • platné oprávnění k řízení hnacího drážního vozidla (licenci strojvedoucího),
  • řidičský průkaz skupiny C,
  • strojnický průkaz výhodou,
  • časovou flexibilitu,
  • manuální zručnost,
  • spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu);
  • prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení;
  • 13. plat podle výsledků společnosti;
  • 5 dnů placeného volna navíc;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • jazykové kurzy;
  • stravenkový paušál nebo diety;
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění;
  • cafeterie;
  • a většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání (třeba se griluje prasátko).

V případě zájmu zašlete prosím na níže uvedenou adresu svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Místo práce: Česká republika

Poznámka: vhodné pro absolventy