Senior Network Specialist / Cyber Security Specialist

Naše společnost se zabývá systémovou integrací ICT a poskytuje svým zákazníkům kompletní dodávky technologií od úvodní analýzy, přes návrhy řešení a projekční činnost, realizaci dodávek, až po zaškolení obsluhy a následné zajištění provozu a servisu služby. Naše společnost staví na dvou základních strategických pilířích. Prvním pilířem je „Systémová integrace a bezpečnost“, druhým „Informační systémy a informační a komunikační technologie“.

Náplň práce:

  • realizace projektů v oblasti síťových technologií (Cisco, Juniper, Sophos, DELL, HPE, Fortinet, …)
  • pre-sales podpora (spolupráce na přípravě obchodních nabídek, podpora obchodu u zákazníka)
  • návrh a design řešení pro zákazníky
  • servis datových sítí a systémů zákazníků
  • realizace testů zranitelnosti, auditů bezpečnosti, vyhodnocení a realizace nápravných opatření
  • výzkum, testování, hodnocení a nasazení bezpečnostních technologií a postupů
  • komunikace s podporou výrobce a zákazníky na technické úrovni

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • znalost základních bezpečnostních protokolů (SSL/TLS, IPsec, DNSSEC atd.)
  • znalost bezpečnostních standardů ISO 27000
  • orientace v problematice NIS2
  • technické znalosti a zkušenosti s konfigurací, implementací a správou síťových produktů
  • odborné znalosti na úrovni Cisco Professional, případně vyšší (CCDP, CCNP, JNCIE, HP MASE …)
  • platné odborné certifikace, ochota učit se a neustále se vzdělávat
  • dobrá orientace v síťových produktech, CyberSec systémech a nabízených řešení
  • znalost IT technologií, dobrá orientace na trhu IT a přehled o nových trendech
  • praktická zkušenost s návrhem, implementací a servisem datových sítí, datových center, …
  • flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • zodpovědný a systematický přístup k plnění zadaných úkolů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost anglického jazyka – min. B1
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zkušenost na obdobné pozici, min. 5 let

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • možnost neustálého vzdělávání a osobního růstu
  • přístup k moderním technologiím v dynamickém prostředí
  • práci v příjemném kolektivu velké stabilní společnosti

Firma: VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

Kontakt: Jana ADAMČÍKOVÁ
Cihelní 1575/14
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Telefon: 596663189

Místo práce: Ostrava-Moravská Ostrava