Skladník Brno (Tuřany) – mzda až 35.000 Kč

NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, která je přední světovou společností poskytující produkty, technologie i služby pro péči o zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Společnost Covetrus s mateřskou centrálou v USA zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců ve 25 zemích světa.

Hledáme parťáky do našeho skladu! Kde? Brno – Tuřany, konkrétně Panattoni Park u letiště. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Co bude Vaším úkolem?

  • Naskladňování a vyskladňování zboží přes PDA (čtečka čárových kódů).
  • Obsluha VZV (zaučení během pracovního poměru).
  • Balení a kontrola vyexpedovaného zboží.

Co od Vás očekáváme?

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném režimu. Pro konkrétní představu:- Ranní směna: Po až Čt 6:00 - 14:15; Pá 7:00 - 18:00- Odpolední směna: Ne 16:00 - cca 23:00, Po až Čt 14:00 - cca 23:00.
  • Čistý rejstřík trestů.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Fyzickou zdatnost – práce v pohybu a s břemeny nad 15 kg.
  • Průkaz na VZV výhodou, ne podmínkou. Budete mít možnost si jej zřídit přímo u nás.

Co Vám nabízíme?

  • Aktuální nástupní mzdu podle zkušeností 31.000 – 35.000 Kč.
  • Stravenkový paušál nebo stravenky v hodnotě 150 Kč od společnosti Pluxee.
  • Příspěvek ve výši 500 Kč měsíčně do Cafeterie nebo na MultiSport kartu (možnost výběru).
  • Pravidelný půlroční bonus až 12.000 Kč.
  • Dny dovolené navíc, při nástupu 24 dní a po prvním odpracovaném roce 25 dní.
  • Narozeninový den (placené volno).
  • Dobrou kávu na pracovišti zdarma.
  • Slevu na zboží z našeho sortimentu (krmiva, pamlsky, chovatelské potřeby).
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou.
  • Firemní akce, v létě grilovačka a zimě vánoční večírek (když situace povolí).
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.

Máte chuť se dozvědět více? Pak rozhodně zašlete životopis! Těšíme se.

Firma: NOVIKO s.r.o.

Kontakt: Ing. František HOLÍK
Palackého třída 537/163
612 00 Brno

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy