Skladník/ skladnice s potenciálem vedoucí skladu

Požadujeme:

  • praktická zkušenost s řízením VZV, skupina W2 velkou výhodou
  • zkušenosti s organizací práci ve skladu a povědomí o logistických procesech
  • fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
  • trestní bezúhonnost
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • znalost systému Dialog výhodou

Náplň práce a odpovědnosti:

  • příjem, výdej zboží + kontrola a manipulace se zbožím ve skladu
  • obsluha manipulační techniky - práce s moderní manipulační technikou  používání mobilních skenerů
  • organizace podřízených zaměstnanců

Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • zaškolení a obnovení průkazu VZV, vazačský a jeřábnický průkaz
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práce v jednosměnném provoze
  • 8 hodinová pracovní doba
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky

Firma: AK 1324, s.r.o.

Kontakt: Ing. Dana MAROŠČÍKOVÁ
Butovická 317
724 13 Studénka

Telefon: 558910147

Místo práce: Studénka