Soustružník CNC / Soustružnice CNC

AEROTECH CZECH s.r.o. je výrobce komponent pro letecké motory a průmyslové plynové turbíny.
Naše společnost těží ze spolupráce, podpory a dlouhodobých národních a mezinárodních zkušeností mateřské společnosti Aerotech Peissenberg GmbH & Co. KG, představující základ našich dovedností zaručující vysokou kvalitu výrobních i nevýrobních procesů a jistotu v partnerství.

Pracovní náplň:

  • Zajímá Vás obrábění? Chcete se ve svém oboru posunout na další úroveň? U nás dostanete šanci.
  • Zajímavá a zodpovědná práce, super přesné obrábění dílů do leteckých motorů
  • Po zaškolení samostatná práce na CNC řízených strojích dle výrobní dokumentace
  • Měření dílů a kontrola procesu
  • Provádění nezbytné korekce nástrojů během výroby
  • Příprava stroje k jednotlivým pracovním operacím, přestavby strojů
  • Pravidelná kontrola a údržba strojů a pracovišť dle plánů
  • 3 směnný provoz

Výhodou:

  • Vyučení v některém z oborů pracujících s kovem
  • Dobré odborné znalosti ve spojení se stroji
  • Práce s nástroji a měřidly

Nabízíme:

  • závodní stravování
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt:

  • tel. +420734745151
  • personal@aerotech-czech.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s kovem - Vyučení v některém z oborů pracujících s kovem
  • Práce s PC - obsluha CNC strojů

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy a školení

Firma: Aerotech Czech s.r.o.

Kontakt: Dr. Sedláka 763/III
339 01 Klatovy

Telefon: +420734745151

Místo práce: Klatovy

Poznámka: vhodné pro absolventy