SOUSTRUŽNÍK - 1 SMĚNA (32-35.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte technické vzdělání a nějakou praxi se soustruhem? Hledáte práci v klidném provoze na 1 směnu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět.

Zavedená výrobní společnost na trhu hledá novou posilu na pozici

Náplň práce

  • Seřízení a obsluha soustružnického stroje (konvenční)
  • Strojní obrábění materiálu soustružením, vystružováním
  • Údržba stroje a nástrojů
  • Spolupráce s kolegy
  • Práce na 1 směnu

Nabízíme

  • Náborový příspěvek vyplacený po zkušební době
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na životko/penzijko
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní akce
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Kralice nad Oslavou

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na soustruhu
  • Zkušenost s nastavováním korekcí
  • Zkušenost s kontrolou hotových výrobků
  • Znalost čtení výkresové dokumentace

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Havlíčková

Telefon: +420 775474385

Kód: 54984

Místo práce: Vysočina