SPECIALISTA MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE PRO PRODEJNY TETA - ONLINE

Skupina firem pk Solvent je úspěšná česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu, která zastřešuje dvě maloobchodní sítě drogerií a lékáren pod značkami TETA a TOP drogerie, velkoobchod SOLVENT a internetový obchod. Historie společnosti se datuje od roku 1992 a od té doby vystoupala až na pozici největšího distributora a prodejce v oblasti drogistického zboží v České republice s obratem přes 8 mld. Kč a více než třemi tisíci pracovníky.

Máš plno nápadů, jak více zviditelnit naše prodejny TETA drogerie na sociálních sítích?Máme pro Tebe skvělou příležitost v našem marketingovém týmu! Hledáme nadšence, který bude mít na starosti vedení obsahu, sociální sítě a online komunikaci pro drogerii Teta. Pokud máš zajímavé zkušenosti a pracoval/a jsi s marketingovými agenturami, rádi bychom o Tobě věděli.Ozvi se nám, jsme zvědaví na tvé nápady!

Náplň Tvé práce:

  • Spolupráce a realizace obsahové strategii pro drogerii TETA – např. na sociálních sítích, v magazínu, online článcích a dalších platformách.

  • Budeš spolupracovat na rozvoji značky, realizovat marketingové kampaně od A-Z.
  • Podílení se na online marketingových kampaních – např. přímý nákup, RTB, a spolupráce s influencery.
  • Aktivně spolupracovat s agenturami, které kampaně a obsah tvoří, propagují atd.
  • Zodpovědnost za CSR projekty.
  • Spravovat obsah na webu tetadrogerie.cz

Očekáváme od Tebe:

  • Aktivně konzumuješ sociální sítě a zajímáš se o online trendy.
  • Svět marketingu je pro tebe atraktivní a chceš se v něm rozvíjet a osahat si nejrůznější marketingové nástroje.
  • Schopnost vytvořit zadání kampaně pro grafika a jiné dodavatele.
  • Zájem o kosmetický a drogistický segment.
  • Samostatnost, spolehlivost, chuť se učit novým věcem.
  • Zápal pro danou agendu.

Nabízíme Ti:

  • Práci pro skupinu s českými majiteli a kapitálem.
  • Různorodou práci a získání nových zkušeností.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • 5 dní placeného volna navíc.
  • Příspěvek na stravu až 2 200 Kč/měsíčně a možnost stravování v jídelně společnosti.
  • Slevu na veškerý náš sortiment.
  • Zvýhodněné ceny na telefonní volání a data.
  • Tankování u Benziny za lepší ceny.
  • Poděkování v podobě vánočních a narozeninových poukázek.
  • Maximální podporu tvého nadřízeného i dalších týmů, nejen v době adaptace.
  • Možnost parkování přímo před kancelářemi nebo dojezd 10 min. busem z Černého Mostu (zast. Sychrov).
  • Místo výkonu práce: Poděbradská 1162, Šestajovice

Firma: Solvent ČR s.r.o.

Kontakt: Mgr. Zuzana HRUŠOVÁ
Poděbradská 1162
250 92 Šestajovice

Telefon: 770184921

Místo práce: Šestajovice

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele