Specialista Oddělení realizace investic

Krajská zdravotní, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Chcete se podílet na výstavbě nových pavilonů nemocnic v Ústeckém kraji? Hledáme nové členy do týmu zajišťujícího mj. dostavby nemocnic s investičními náklady v řádu stovek miliónů korun. Nabízíme pracovní pozici specialisty oddělení realizace investic na plný úvazek zajišťující činnost správce stavby zejména na dostavbách nemocnic Krajské zdravotní, a.s.

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření (stavební zaměření výhodou)
  • orientace v procesu realizace investičních záměrů stavebního charakteru
  • orientace v technických a právních předpisech týkajících se staveb (zejména Zákon č.183/2006 Sb. včetně prováděcích předpisů, orientace v obecných požadavcích na stavby atd.)
  • výhodou znalost tvorby a orientace v rozpočtování staveb
  • výhodou orientace v Zákoně č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
  • dobrá znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, Internet Explorer atd.)
  • praxe v oboru min. 10 let
  • samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce:

  • zajištění služeb správce stavby na dostavbách pavilonů nemocnic Krajské zdravotní, a.s.
  • zastupování investora při realizaci investiční výstavby, koordinační činnost s tímto spojená řízení kontrolních dnů stavby apod.
  • kontrolní činnost, zejména kontrola plnění smluvních ustanovení
  • administrativní činnost související s realizací investičních zakázek (zápisy z kontrolních dnů, příprava podkladů, převzetí podkladů a seznámení se s nimi, atd.)
  • příprava a koordinace změnových řízení
  • spolupráce na přípravě a administraci zadání veřejných zakázek a jejich hodnocení

Nabízíme:

  • pracovní poměr s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • zázemí úspěšné, stabilní a rozvíjejí se společnosti
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou aj.)
  • nástup možný ihned

Přihlášky se strukturovaným životopisem zašlete na email: jindriska.vocaskova@kzcr.eu

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Jindřiška Vocásková
Sociální péče 3316/12a
400 11 Ústí nad Labem

Místo práce: Ústí nad Labem