Supervisorka call centra (Z34185)

Supervisorka call centra

Hledáme nového spolupracovníka pro vedení obchodního týmu callcentra našeho nakladatelství. Od kandidáta na pozici supervizora prodejního týmu očekáváme spolehlivost a zkušenosti, které povedou k rozvoji jednoho z důležitých prodejních kanálů

obchodní strategie společnosti.

Náplň práce

  • Vedení prodejního týmu
  • Motivace a odměňování operátorů callcentra
  • Kontrola práce a organizace jednotlivých operátorů
  • Reporting výsledků
  • Odpovědnost za výsledky týmu

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Uživatelskou znalost PC
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Obchodní dovednosti

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr pro jedno z předních odborných nakladatelství
  • Příjemné pracovní prostředí na moderním pracovišti v Praze 6
  • Pracovní doba 7 hod denně
  • Motivující finanční ohodnocení dle dosažených výsledků týmu (fixní plat + osobní bonus) 25 až 40 000
  • Zázemí stabilní společnosti

Písemné nabídky skládající se z motivačního dopisu a strukturovaného životopisu s fotografií zasílejte na kontakt: mala@dashofer.cz

  • Praha 6 – Evropská, budova CUBE
  • Kontakt pro zaslání CV: mala@dashofer.cz
  • Info na tel: 222539470, 222539462.

Firma: Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt: Jiří STANĚK
Křenova 438/7
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Telefon: 773746898

Kód: 535031004

Místo práce: Praha