Svářeč - zámečník - náborový příspěvek 20 000,- Kč

  • největší výrobce přívěsů a návěsů v ČR

Co bude Vaším úkolem:

  • sestavování (stehování) a svařování drobných, středních i velkých svařenců

K Vaší práci budete potřebovat:

  • základní svářečský kurz ZK 135 1.1
  • úřední zkoušky výhodou - možnost dodělat i v rámci firmy
  • praxe ve svařování výhodou
  • znalost čtení technické výkresové dokumentace výhodou.

Co bychom Vám chtěli nabídnout:

  • náborový příspěvek 20 000,- Kč
  • pouze ranní směnu
  • za práci přesčas připlatek 30 %
  • mzda se odvíjí od zkušeností a výkonu
  • příspěvek na ztížené pracovní prostředí
  • příspěvek na praní oděvů
  • pracovní poměr, po půl roce možnost na dobu neurčitou
  • zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • kantýna a závodní stravování - obědy za 36,- a 39,- Kč (výběr ze 4 jídel)
  • po půl roce v pracovním poměru penzijní připojištění 650,- Kč
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Firma: PANAV, a.s.

Kontakt: Ing. Helena ŠKOBRTALOVÁ
Nádražní 212
783 45 Senice na Hané

Telefon: 585808625
602584961

Místo práce: Senice na Hané

Poznámka: vhodné pro absolventy